Sosyal Medya

19 Ekim Cumartesi

 



Söyleşi / Konferans

 

Konuk: Gri Koç
Konu: Hayaller Yolculuğu
Saat: 12:00-13:00
Yer: 1. Konferans Salonu

Konuk: Bircan Yıldırım
Konu: Duygusal Zeka
Saat: 12:00-13:00
Yer: 2. Konferans Salonu

Konuk: Canan Karatay
Konu: Gerçek Tıbbın On Şifresi
Saat: 13:00-14:00
Yer: 1. Konferans Salonu

Konuk: Ramazan Kurtoğlu
Konu: Babil’den Günümüze İsrail-Amerikan Kehanetleri
Saat: 13:00-14:00
Yer: 2. Konferans Salonu

Konuk: Bahadır Yenişehirlioğlu
Konu: Aşk Cephesi
Saat: 14:00-15:00
Yer: 1. Konferans Salonu

Konuk: Nurullah Genç
Konu: Sanat Ve Hayat
Saat: 14:00-15:00
Yer: 2. Konferans Salonu

Konuk: Serdar Tuncer
Konu: Hiçbir Zaman Hiçbir Şey
Saat: 15:00-16:00
Yer: 1. Konferans Salonu

Konuk: Canan Tan
Konu: Issız Kadınlar Sokağı
Saat: 15:00-16:00
Yer: 2. Konferans Salonu

Konuk: Murat Tavlı
Konu: Türkiye’de Genç Olmak
Saat: 16:00-17:00
Yer: 1. Konferans Salonu

Konuk: Bülent Parlak- Atakan Yavuz
Konu: Şiir, Özgürlük Ve Aşk
Saat: 16:00-17:00
Yer: 2. Konferans Salonu

Konuk: Melek Özlem Sezer
Moderatör: Seçil Erucu
Konu: Masallar Ve Toplumsal Cinsiyet
Saat: 17:00-18:00
Yer: 2. Konferans Salonu

Konuk: Turan Karataş
Konu: Niçin, Nasıl, Neyi Okuyoruz?
Saat: 17:00-18:00
Yer: 1. Konferans Salonu

Konuk:Reyhan Erdoğan - Hayrettin Şahin
Konu: Kafaya Nasıl Takmayız
Saat: 18:00-19:00
Yer: 1. Konferans Salonu

 

 

İmza Etkinlikleri 

 

Konuk: Erkan İşeri
Saat: 11:00-18:00
Yer: Pinus Kitap Standı

Konuk: Bircan Yıldırım
Saat: 13:00-15:00
Yer: Destek Yayınları Standı

Konuk: Hakan Günday
Saat: 13:00-15:00
Yer: Sarı İmza Alanı

Konuk: Hacire Büküm Yılmaz
Saat: 13:00-15:00
Yer: Cezve Yayınları Standı

Konuk: Ufuk Tufan
Saat: 13:00-18:00
Yer: Yeditepe Yayınevi Standı

Konuk: Cihad Kök
Saat: 13:00-14:00
Yer: Arunas Yayıncılık Standı

Konuk: Fatih Duman
Saat: 13:00-18:00
Yer: Nesil Yayınları Standı

Konuk: Yunus Arıkan
Saat: 13:00-19:00
Yer: Kariyer Yayınları Standı

Konuk: Hasan Tanrıverdi
Saat: 13:00-17:00
Yer: Kariyer Yayınları Standı

Konuk: Celal Eren Çelik
Saat: 13:00-17:00
Yer: Kariyer Yayınları Standı

Konuk: Emine Şenlikoğlu
Saat: 13:00-18:00
Yer: Mektup Yayınları Standı

Konuk: Berna Olgaç
Saat: 13:00-18:00
Yer: Mühür Çocuk Standı

Konuk: Yusuf Asal
Saat: 14:00-19:00
Yer: Nesil Yayınları Standı

Konuk: Halit Ertuğrul
Saat: 14:00-18:00
Yer: Nesil Yayınları Standı

Konuk: Vehbi Vakkasoğlu
Saat: 14:00-18:00
Yer: Nesil Yayınları Standı

Konuk: Ramazan Kurtoğlu
Saat: 14:00-16:00
Yer: Destek Yayınları Standı

Konuk: Özkan Öze
Saat: 14:00-16:00
Yer: Uğurböceği Yayınları Standı

Konuk: Yusuf Yeşilkaya
Saat: 14:00-18:00
Yer: Akis Kitap Standı

Konuk: Bahadır Yenişehirlioğlu
Saat: 15:00-17:00
Yer: Yeşil İmza Alanı

Konuk: Nurullah Genç
Saat: 15:00-17:00
Yer: Timaş Yayınları Standı

Konuk: Kemal Hamamcıoğlu
Saat: 15:00-16:00
Yer: Doğan Kitap Standı

Konuk: Canan Tan
Saat: 16:00-18:00
Yer: Kırmızı İmza Alanı

Konuk: Serdar Tuncer
Saat: 16:00-18:00
Yer: Mavi İmza Alanı

Konuk: Bülent Parlak- Atakan Yavuz
Saat: 17:00-19:00
Yer: Sarı İmza Alanı

Konuk: Murat Tavlı
Saat: 17:00-18:00
Yer: Destek Yayınları Standı

Konuk: Melek Özlem Sezer
Saat: 18:00-19:00
Yer: Kor Kitap Standı

Konuk: Turan Karataş
Saat: 18:00-19:00
Yer: İncir Yayınları Standı

Konuk: Reyhan Erdoğan
Saat: 16:00-19:00
Yer: Alfa Psikoloji Yayınları

Konuk: Hayrettin Şahin
Saat: 16:00-19:00
Yer: Alfa Psikoloji Yayınları

 

 

To top
0px
ETKİNLİK