Söyleşi Katılımcıları

Söyleşi ve Konferanslarıyla Etkinliklerimize Katılacak Katılımcılarımız

Günlük Etkinlik Takvimi

     Geçmiş Gün & Etkinlik
     Gerçekleşen Gün & Etkinlik
     Gelecek Gün & Etkinlik

  1.Gün    14.10.2017

Saat Katılımcı Adı Konu Yer
12:00 Yusuf Asal Nesil Yayınları-İMZA Nesil Yayınları Standı
12:00 Zeynep Sati Yalçın İz Yayıncılık-İMZA İz Yayıncılık Standı
12:00 Yusuf Yeşilkaya Akis Kitap-İMZA Akis Kitap Standı
12:00 Hacı Sarı Akis Kitap-İMZA Akis Kitap Standı
12:00 Recep Garip Şiir Ve Medeniyet, Şehir Ve Medeniyet, Edebiyat Ve Medeniyet-SÖYLEŞİ 1. Konferans Salonu
12:00 Veysel Tekelioğlu Akçağ Yayınları-İMZA Akçağ Yayınları Standı
12:00 Muammer Yılmaz Akçağ Yayınları-İMZA Akçağ Yayınları Standı
12:00 Mehmet Esen Nar Yayınları-İMZA Nar Yayınları Standı
13:00 Nuri Pakdil Klas Duruş-SÖYLEŞİ 2. Konferans Salonu
13:00 Kadir Karaman Kayserili Yazarlar-İMZA Kayserili Yazarlar Standı
13:00 Zekeriya Efiloğlu Hayat Yayınları-İMZA Hayat Yayınları Standı
13:00 Mehmet Kırış Akis Kitap-İMZA Akis Kitap Standı
13:00 Meriç Turan Hiç Yayınları-İMZA Hiç Yayınları Standı
13:00 Pelin Çift Gündem Ötesi-SÖYLEŞİ 1. Konferans Salonu
13:00 Ali Haydar Haksal İz Yayınları-İMZA İz Yayınları Standı
13:00 Recep Garip İncir Yayıncılık-İMZA İncir Yayıncılık Standı
14:00 Rasim Özdenören Asım Gültekin - Doyamadığım Kitaplar-SÖYLEŞİ 2. Konferans Salonu
14:00 Mete Yarar Darbenin Kayıp Saatleri-SÖYLEŞİ 1. Konferans Salonu
14:00 Nuri Pakdil Edebiyat Dergisi Yayınları-İMZA Edebiyat Dergisi Yayınları Standı
14:00 Sergül Vural Hayat Yayınları-İMZA Hayat Yayınları Standı
14:00 Seyit Ahmet Uzun Hayat Yayınları-İMZA Hayat Yayınları Standı
14:00 Vedat Sağlam Nar Yayınları-İMZA Nar Yayınları Standı
14:00 Pelin Çift Destek Yayınları-İMZA Turuncu İmza Alanı
14:00 Mehmet Ali Özkan SEMERKAND YAYINLARI-İMZA SEMERKAND YAYINLARI STANDI
15:00 Hanefi Avcı Erken Uyarı - Devlet Bilgisi-SÖYLEŞİ 1. Konferans Salonu
15:00 Mete Yarar Destek Yayınları-İMZA Destek Yayınları Standı
15:00 Rasim Özdenören İz Yayınları-İMZA İz Yayınları Standı
15:00 Asım Gültekin İz Yayınları-İMZA İz Yayınları Standı
15:00 Eser Sazak SEMERKAND YAYINLARI-İMZA SEMERKAND YAYINLARI STANDI
16:00 Tarık Tufan Beni Onlara Verme-SÖYLEŞİ 2. Konferans Salonu
16:00 Hanefi Avcı Tekin Yayınları-İMZA Tekin Yayınları Standı
17:00 İclal Aydın Unutursun-SÖYLEŞİ 2. Konferans Salonu
17:00 Tarık Tufan Profil Kitap-İMZA Turkuaz İmza Alanı
18:00 İclal Aydın Alfa Yayınları-İMZA Turuncu İmza Alanı
19:00 Hikmet Genç Ersoy Dede-Kimlerle Savaşıyoruz-SÖYLEŞİ 2. Konferans Salonu
19:00 Ersoy Dede Profil Kitap-İMZA Profil Kitap Standı

  2.Gün    15.10.2017

Saat Katılımcı Adı Konu Yer
11:00 İbrahim Ünsal Hayat Yayınları-İMZA Hayat Yayınları Standı
11:00 Tayyib Atmaca İncir Yayıncılık-İMZA İncir Yayıncılık Standı
11:00 Nurkal Kumsuz İncir Yayıncılık-İMZA İncir Yayıncılık Standı
12:00 Adem Çaylak Gülenizmin Soykütüğü-SÖYLEŞİ 2.Konferans Salonu
12:00 Selim Tunçbilek 21. Yüzyıl Türk Şiiri-SÖYLEŞİ 1.Konferans Salonu
12:00 Yusuf Asal Nesil Yayınları-İMZA Nesil Yayınları Standı
12:00 Savaş Ünlü Tutku Yayınevi-İMZA Tutku Yayınevi Standı
12:00 Atiye Güner Tümüklü Mühür Kitaplığı-İMZA Mühür Kitaplığı Standı
12:00 Yusuf Yeşilkaya Akis Kitap-İMZA Akis Kitap Standı
12:00 Hacı Sarı Akis Kitap-İMZA Akis Kitap Standı
12:00 Ayşe Ünüvar İncir Yayıncılık-İMZA İncir Yayıncılık Standı
12:00 Veysel Tekelioğlu Akçağ Yayınları-İMZA Akçağ Yayınları Standı
12:00 Muammer Yılmaz Akçağ Yayınları-İMZA Akçağ Yayınları Standı
12:00 Mehmet Esen Nar Yayınları-İMZA Nar Yayınları Standı
13:00 Aret Vartanyan Hatasız Düşünme Sanatı-SÖYLEŞİ 2. Konferans Salonu
13:00 Selim Tunçbilek Kayserili Yazarlar-İMZA Kayserili Yazarlar Standı
13:00 Demirhan Kadıoğlu Vefa Yayıncılık-İMZA Vefa Yayıncılık Standı
13:00 Ali Özkanlı Vefa Yayıncılık-İMZA Vefa Yayıncılık Standı
13:00 Bilal Özbay Akis Kitap-İMZA Akis Kitap Standı
13:00 Mehmet Kırış Akis Kitap-İMZA Akis Kitap Standı
13:00 Meriç Turan Hiç Yayınları-İMZA Hiç Yayınları Standı
13:00 Özcan Ünlü Aşk Bizim Neyimiz Olur?-SÖYLEŞİ 1. Konferans Salonu
14:00 Erem Şentürk Gavur Bizden Ne İstiyor?-SÖYLEŞİ 2. Konferans Salonu
14:00 Erhan Altunay Dinler Tarihi ve Algı Yönetimi Işığında Son Siyasi Gelişmeler-SÖYLEŞİ 1. Konferans Salonu
14:00 Adem Çaylak Tutku Yayınevi-İMZA Tutku Yayınevi Standı
14:00 Vedat Sağlam Nar Yayınları-İMZA Nar Yayınları Standı
14:00 Sergül Vural Hayat Yayınları-İMZA Hayat Yayınları Standı
14:00 Seyit Ahmet Uzun Hayat Yayınları-İMZA Hayat Yayınları Standı
14:00 Aret Vartanyan Destek Yayınları-İMZA Turuncu İmza Alanı
14:00 Tolga Akpınar Dolce Vita Yayınları-İMZA Dolce Vita Yayınları Standı
14:00 Özcan Ünlü Profil Kitap-İMZA Profil Kitap Standı
15:00 Reşat Petek İhanet ve Direniş-SÖYLEŞİ 2. Konferans Salonu
15:00 Yavuz Bahadıroğlu Türkiye’nin Üzerine Kurulan Tuzaklar-SÖYLEŞİ 1. Konferans Salonu
15:00 Erhan Altunay Destek Yayınları-İMZA Destek Yayınları Standı
15:00 Burhan Kale Kayserili Yazarlar-İMZA Kayserili Yazarlar Standı
16:00 Necip Tosun Edebiyat ve Hayat-SÖYLEŞİ 2. Konferans Salonu
16:00 Ufuk Cengiz Yunus Emre ve Aşk-SÖYLEŞİ 1. Konferans Salonu
16:00 Yavuz Bahadıroğlu Nesil Yayınları-İMZA Nesil Yayınları Standı
16:00 Reşat Petek Hayat Yayınları-İMZA Hayat Yayınları Standı
16:00 Yüksel Kalkan Kayserili Yazarlar-İMZA Kayserili Yazarlar Standı
17:00 Engin Noyan Aşk Düşünce Yollara-SÖYLEŞİ 2. Konferans Salonu
17:00 Necip Tosun Yeditepe Yayınları-İMZA Yeditepe Yayınları Standı
17:00 Şeref Karadavut Kayserili Yazarlar-İMZA Kayserili Yazarlar Standı
17:00 Ali Ural Emperyalizm ve Edebiyat-SÖYLEŞİ 1. Konferans Salonu
17:00 Ufuk Cengiz Profil Kitap-İMZA Profil Kitap Standı
18:00 Sultan Tarlacı Rüyaların Gizemi: Mitolojiden Bilime-SÖYLEŞİ 1. Konferans Salonu
18:00 Engin Noyan Profil Kitap-İMZA Profil Kitap Standı
18:00 Hacı Sarı Kayserili Yazarlar-İMZA Kayserili Yazarlar Standı
18:00 Ali Ural Şule Yayınları-İMZA Şule Yayınları Standı
19:00 Sultan Tarlacı Destek Yayınları-İMZA Destek Yayınları Standı

  3.Gün    16.10.2017

Saat Katılımcı Adı Konu Yer
11:00 Hüdaverdi Aydoğdu İncir Yayıncılık-İMZA İncir Yayıncılık Standı
11:00 İbrahim Ünsal Hayat Yayınları-İMZA Hayat Yayınları Standı
12:00 İlber Ortaylı Türklerin Tarihi-SÖYLEŞİ 2. Konferans Salonu
12:00 Atiye Güner Tümüklü Mühür Kitaplığı-İMZA Mühür Kitaplığı Standı
12:00 Yusuf Yeşilkaya Akis Kitap-İMZA Akis Kitap Standı
13:00 Hatice Kübra Tongar Bağırmayan Anneler-SÖYLEŞİ 2. Konferans Salonu
13:00 İlber Ortaylı Kronik Kitap-İMZA Kronik Kitap Standı
13:00 Selçuk Alkan AZ Kitap-İMZA AZ Kitap Standı
13:00 Kadir Aker AZ Kitap-İMZA AZ Kitap Standı
13:00 Mehmet Akbulut AZ Kitap-İMZA AZ Kitap Standı
13:00 Mustafa Sefa Güvenir Vefa Yayıncılık-İMZA Vefa Yayıncılık Standı
13:00 Bilge Çalıcı Kayserili Yazarlar-İMZA Kayserili Yazarlar Standı
13:00 Bilal Özbay Akis Kitap-İMZA Akis Kitap Standı
13:00 Mehmet Kırış Akis Kitap-İMZA Akis Kitap Standı
13:00 Meriç Turan Hiç Yayınları-İMZA Hiç Yayınları Standı
13:00 Sebahattin Şahin Vefa Yayıncılık-İMZA Vefa Yayıncılık Standı
14:00 Talha Uğurluel Bir Dehanın İzleri II. Abdülhamid Han-SÖYLEŞİ 2. Konferans Salonu
14:00 Yasin Aktay İslam ve Skülerleşmenin Kaynakları-SÖYLEŞİ 1. Konferans Salonu
14:00 Leyla Şahin Kayserili Yazarlar-İMZA Kayserili Yazarlar Standı
14:00 Hatice Kübra Tongar Hayy Kitap-İMZA Kırmızı İmza Alanı
14:00 Sergül Vural Hayat Yayınları-İMZA Hayat Yayınları Standı
15:00 Yasin Aktay Yeditepe Yayınları-İMZA Yeditepe Yayınları Standı
15:00 Talha Uğurluel Timaş Yayınları-İMZA Turkuaz İmza Alanı
15:00 Cemal Ulu AZ Kitap-İMZA AZ Kitap Standı
16:00 Sergül Vural Kayserili Yazarlar-İMZA Kayserili Yazarlar Standı
17:00 Beşir Ayvazoğlu Biyografi Niçin Yazılır-SÖYLEŞİ 2. Konferans Salonu
18:00 Beşir Ayvazoğlu Alfa Yayınları Standı-İMZA Alfa Yayınları Standı

  4.Gün    17.10.2017

Saat Katılımcı Adı Konu Yer
11:00 İbrahim Ünsal Hayat Yayınları-İMZA Hayat Yayınları Standı
11:00 Mahmut Fidanil İncir Yayıncılık-İMZA İncir Yayıncılık Standı
12:00 Yusuf Yeşilkaya Akis Kitap-İMZA Akis Kitap Standı
12:00 Atiye Güner Tümüklü Mühür Kitaplığı-İMZA Mühür Kitaplığı Standı
13:00 Sinan Akyüz İncir Kuşları ve Bosna-SÖYLEŞİ 2. Konferans Salonu
13:00 Demirhan Kadıoğlu Vefa Yayıncılık-İMZA Vefa Yayıncılık Standı
13:00 Cemal Ulu AZ Kitap-İMZA AZ Kitap Standı
13:00 Mehmet Akbulut AZ Kitap-İMZA AZ Kitap Standı
13:00 Bilal Özbay Akis Kitap-İMZA Akis Kitap Standı
13:00 Mehmet Kırış Akis Kitap-İMZA Akis Kitap Standı
13:00 Meriç Turan Hiç Yayınları-İMZA Hiç Yayınları Standı
13:00 Muhsin İlyas Subaşı Kayserili Yazarlar-İMZA Kayserili Yazarlar Standı
14:00 Sergül Vural Hayat Yayınları-İMZA Hayat Yayınları Standı
14:00 Selçuk Alkan AZ Kitap-İMZA AZ Kitap Standı
14:00 Sinan Akyüz Alfa Kitap-İMZA Alfa Kitap Standı
15:00 Nurullah Genç Sanat ve Hayat-SÖYLEŞİ 2. Konferans Salonu
15:00 Sıtkı Aslanhan Bilinçli Aile-SÖYLEŞİ 1. Konferans Salonu
15:00 Kadir Aker AZ Kitap-İMZA AZ Kitap Standı
16:00 Melih Tuğtağ Sessiz Sakin'in Gürültülü Maceraları-SÖYLEŞİ 1. Konferans Salonu
16:00 Nurullah Genç Timaş Yayınları-İMZA Timaş Yayınları Standı
16:00 Sıtkı Aslanhan Çınaraltı Yayınları-İMZA Çınaraltı Yayınları Standı
16:00 Ahmet Sıvacı Kayserili Yazarlar-İMZA Kayserili Yazarlar Standı
17:00 Hayati İnanç Can Veren Pervaneler-SÖYLEŞİ 2. Konferans Salonu
17:00 Melih Tuğtağ Hayat Yayınları-İMZA Hayat Yayınları Standı
18:00 Hayati İnanç Babıali Kültür Yayıncılığı-İMZA Babıali Kültür Yayıncılığı Standı
19:00 Yusuf Kaplan Fikriyat, Külliyat ve Medeniyet-SÖYLEŞİ 2. Konferans Salonu

  5.Gün    18.10.2017

Saat Katılımcı Adı Konu Yer
10:00 Bestami Yazgan Nar Yayınları-İMZA Nar Yayınları Standı
10:00 Yusuf Dursun Nar Yayınları-İMZA Nar Yayınları Standı
11:00 Recep Seyhan İncir Yayıncılık-İMZA İncir Yayıncılık Standı
11:00 Şadi Kocabaş İncir Yayıncılık-İMZA İncir Yayıncılık Standı
12:00 Yusuf Yeşilkaya Akis Kitap-İMZA Akis Kitap Standı
13:00 Cemal Ulu AZ Kitap-İMZA AZ Kitap Standı
13:00 Selçuk Alkan AZ Kitap-İMZA AZ Kitap Standı
13:00 Mehmet Akbulut Kayserili Yazarlar-İMZA Kayserili Yazarlar Standı
13:00 Naci Bayburt Vefa Yayıncılık-İMZA Vefa Yayıncılık Standı
13:00 Ülker Kurtcan Akis Kitap-İMZA Akis Kitap Standı
13:00 Bilal Özbay Akis Kitap-İMZA Akis Kitap Standı
13:00 Vedat Ali Tok Kayserili Yazarlar-İMZA Kayserili Yazarlar Standı
13:00 Mehmet Kırış Akis Kitap-İMZA Akis Kitap Standı
13:00 Meriç Turan Hiç Yayınları-İMZA Hiç Yayınları Standı
13:00 Mustafa Sefa Güvenir Vefa Yayıncılık-İMZA Vefa Yayıncılık Standı
13:00 Sebahattin Şahin Vefa Yayıncılık-İMZA Vefa Yayıncılık Standı
14:00 Sergül Vural Hayat Yayınları-İMZA Hayat Yayınları Standı
15:00 Bekir Develi Ünlü Mamüller-SÖYLEŞİ 2. Konferans Salonu

  6.Gün    19.10.2017

Saat Katılımcı Adı Konu Yer
11:00 Bülent Kara İncir Yayıncılık-İMZA İncir Yayıncılık Standı
11:00 Ziya Avşar İncir Yayıncılık-İMZA İncir Yayıncılık Standı
11:00 Yusuf Dursun Nar Yayınları-İMZA Nar Yayınları Standı
12:00 Serhan Büyükkeçeci Timaş Yayınları-İMZA Timaş Yayınları Standı
12:00 Yusuf Yeşilkaya Akis Kitap-İMZA Akis Kitap Standı
13:00 Cemal Ulu AZ Kitap-İMZA AZ Kitap Standı
13:00 Selçuk Alkan AZ Kitap-İMZA AZ Kitap Standı
13:00 Mehmet Akbulut AZ Kitap-İMZA AZ Kitap Standı
13:00 Kadir Aker AZ Kitap-İMZA AZ Kitap Standı
13:00 Nuran Taydaş Çal Vefa Yayıncılık-İMZA Vefa Yayıncılık Standı
13:00 Bilal Özbay Akis Kitap-İMZA Akis Kitap Standı
13:00 Ülker Kurtcan Akis Kitap-İMZA Akis Kitap Standı
13:00 Kadir Avcı Kayserili Yazarlar-İMZA Kayserili Yazarlar Standı
13:00 Mehmet Kırış Akis Kitap-İMZA Akis Kitap Standı
13:00 Meriç Turan Hiç Yayınları-İMZA Hiç Yayınları Standı
14:00 Sergül Vural Hayat Yayınları-İMZA Hayat Yayınları Standı
17:00 Serdar Tuncer Profil Kitap-İMZA Profil Kitap
17:00 Sema Maraşlı Huzur Bulalım Diye-SÖYLEŞİ 2. Konferans Salonu
18:00 Süleyman Özışık Son Kale Türkiye-SÖYLEŞİ 2. Konferans Salonu
18:00 Sema Maraşlı Profil Kitap-İMZA Profil Kitap Standı
19:00 Serdar Tuncer Delilim Yok Kalbimden Başka-SÖYLEŞİ 2. Konferans Salonu

  7.Gün    20.10.2017

Saat Katılımcı Adı Konu Yer
10:00 Yusuf Dursun Nar Yayınları-İMZA Nar Yayınları Standı
11:00 Ömer Açık Günışığı Kitaplığı-İMZA Günışığı Kitaplığı Standı
12:00 Metin Özdamarlar Timaş Yayınları-İMZA Timaş Yayınları Standı
12:00 Yusuf Yeşilkaya Akis Kitap-İMZA Akis Kitap Standı
12:00 Mustafa Uçurum Mustafa Uçurum-İMZA İncir Yayıncılık Standı
13:00 Cemal Ulu AZ Kitap-İMZA AZ Kitap Standı
13:00 Selçuk Alkan AZ Kitap-İMZA AZ Kitap Standı
13:00 Kadir Aker AZ Kitap-İMZA AZ Kitap Standı
13:00 Mehmet Akbulut AZ Kitap-İMZA AZ Kitap Standı
13:00 Naci Bayburt Vefa Yayıncılık-İMZA Vefa Yayıncılık Standı
13:00 Ülker Kurtcan Akis Kitap-İMZA Akis Kitap Standı
13:00 Resul Duman Kayserili Yazarlar-İMZA Kayserili Yazarlar Standı
13:00 Bilal Özbay Akis Kitap-İMZA Akis Kitap Standı
13:00 Mehmet Kırış Akis Kitap-İMZA Akis Kitap Standı
13:00 Ferit Delen Dolce Vita Yayınları-İMZA Dolce Vita Yayınları Standı
13:00 Şafak Güçlü Hiç Yayınları-İMZA Hiç Yayınları Standı
14:00 Mehmet Ali Bulut Hayat Yayınları-İMZA Hayat Yayınları Standı
14:00 Sergül Vural Hayat Yayınları-İMZA Hayat Yayınları Standı
15:00 Şermin Yaşar Oyuncu Anne-SÖYLEŞİ 2. Konferans Salonu
16:00 Mehmet Ali Bulut Ruhun Deşifresi-SÖYLEŞİ 2. Konferans Salonu
16:00 Şermin Yaşar Elma Yayınevi-İMZA Turuncu İmza Alanı
17:00 Aşkım Kapışmak İnsanız İşte-SÖYLEŞİ 2. Konferans Salonu
17:00 Mehmet Ali Bulut Hayat Yayınları-İMZA Hayat Yayınları Standı
18:00 Aşkım Kapışmak İnkılap Yayınları-İMZA Turkuaz İmza Alanı

  8.Gün    21.10.2017

Saat Katılımcı Adı Konu Yer
11:00 Müştehir Karakaya İncir Yayıncılık-İMZA İncir Yayıncılık Standı
11:00 Mustafa İbakorkmaz İncir Yayıncılık-İMZA İncir Yayıncılık Standı
12:00 Canan Karatay Yaşam Boyu Sağlık-SÖYLEŞİ 2. Konferans Salonu
12:00 Özkan Öze Zafer Yayınları-İMZA Zafer Yayınları Standı
12:00 İrfan Gürkan Çelebi Nesil Yayınları-İMZA Nesil Yayınları Standı
12:00 Ufuk Tufan Nesil Yayınları-İMZA Nesil Yayınları Standı
12:00 Dilara Keskin Ephesus Yayınları-İMZA Turuncu İmza Alanı
12:00 Emre Gül Ephesus Yayınları-İMZA Turuncu İmza Alanı
12:00 Koray Yersüren Ephesus Yayınları-İMZA Turuncu İmza Alanı
12:00 Yusuf Piliç Ephesus Yayınları-İMZA Turuncu İmza Alanı
12:00 İbrahim Özbay Dolce Vita Yayınları-İMZA Dolce Vita Yayınları Standı
12:00 Yusuf Yeşilkaya Akis Kitap-İMZA Akis Kitap Standı
12:00 Hacı Sarı Akis Kitap-İMZA Akis Kitap Standı
12:00 Ferit Delen Dolce Vita Yayınları-İMZA Dolce Vita Yayınları Standı
12:00 Osman Çeviksoy Akçağ Yayınları-İMZA Akçağ Yayınları Standı
12:00 Nazmi Şimşek Akçağ Yayınları-İMZA Akçağ Yayınları Standı
12:00 Mehmet Esen Nar Yayınları-İMZA Nar Yayınları Standı
13:00 Hikmet Anıl Öztekin Eyvallah Sohbetleri-SÖYLEŞİ 2. Konferans Salonu
13:00 Cansu Canan Özgen Selçuklu’nun Şifreleri-SÖYLEŞİ 1. Konferans Salonu
13:00 Tarık Uslu Zafer Yayınları-İMZA Zafer Yayınları Standı
13:00 Canan Karatay Hayy Kitap-İMZA Turkuaz İmza Alanı
13:00 Adem Özbay AZ Kitap-İMZA AZ Kitap Standı
13:00 Erdoğan Oğultekin AZ Kitap-İMZA AZ Kitap Standı
13:00 Ahmed Günbay Yıldız Timaş Yayınları-İMZA Timaş Yayınları Standı
13:00 Nuran Taydaş Çal Vefa Yayıncılık-İMZA Vefa Yayıncılık Standı
13:00 Ülker Kurtcan Akis Kitap-İMZA Akis Kitap Standı
13:00 Mehmet Kırış Akis Kitap-İMZA Akis Kitap Standı
13:00 Şafak Güçlü Hiç Yayınları-İMZA Hiç Yayınları Standı
13:00 Ayşegül Genç İz Yayınları-İMZA İz Yayınları Standı
13:00 Gençosman Denizci Hayat Yayınları-İMZA Hayat Yayınları Standı
13:00 Eray Aydın Akis Kitap-İMZA Akis Kitap Standı
13:00 Demir Çark Ephesus Yayınları-İMZA Ephesus Yayınları Standı
13:00 Kamuran Akdemir Ephesus Yayınları-İMZA Ephesus Yayınları Standı
13:00 Fatih Murat Arsal Ephesus Yayınları-İMZA Ephesus Yayınları Standı
13:00 Emrah Bekçi Kayserili Yazarlar-İMZA Kayserili Yazarlar Standı
13:00 Fatma Erdek Ephesus Yayınları-İMZA Ephesus Yayınları Standı
13:00 Pınar Gencal Ephesus Yayınları-İMZA Ephesus Yayınları Standı
13:00 Semih Öztürk Ephesus Yayınları-İMZA Ephesus Yayınları Standı
13:00 Zeynep Sey Ephesus Yayınları-İMZA Ephesus Yayınları Standı
14:00 Kahraman Tazeoğlu Tek Kişilik Şiir Gösterisi-SÖYLEŞİ 2. Konferans Salonu
14:00 Sevda Türküsev Medyanın Toplum Üzerindeki Etkileri-SÖYLEŞİ 1. Konferans Salonu
14:00 Zeynep Sey Ephesus Yayınları-İMZA Turuncu İmza Alanı
14:00 Hikmet Anıl Öztekin Hayy Kitap-İMZA Kırmızı İmza Alanı
14:00 Bilal Sami Gökdemir Dolce Vita Yayınları-İMZA Dolce Vita Yayınları Standı
14:00 Cansu Canan Özgen Kronik Kitap-İMZA Kronik Kitap Standı
14:00 Vedat Sağlam Nar Yayınları-İMZA Nar Yayınları Standı
14:00 Canan Tan Doğan Kitap-İMZA Doğan Kitap Standı
14:00 Abdülkadir Selvi Doğan Kitap - İMZA-İMZA Doğan Kitap Standı
14:00 Sergül Vural Hayat Yayınları-İMZA Hayat Yayınları Standı
14:00 Siraceddin Önlüer SEMERKAND YAYINLARI-İMZA SEMERKAND YAYINLARI STANDI
15:00 Balçiçek İlter Söz Sende-SÖYLEŞİ 2. Konferans Salonu
15:00 Sevda Türküsev Akis Kitap-İMZA Akis Kitap Standı
15:00 Meryem Nart Ephesus Yayınları-İMZA Ephesus Yayınları Standı
15:00 Abdullah Ayata Kayserili Yazarlar-İMZA Kayserili Yazarlar Standı
15:00 Ayşe Nur Ephesus Yayınları-İMZA Ephesus Yayınları Standı
15:00 M Rise Ephesus Yayınları-İMZA Ephesus Yayınları Standı
15:00 Buse Pendaz Ephesus Yayınları-İMZA Ephesus Yayınları Standı
15:00 Nagihan Ephesus Yayınları-İMZA Ephesus Yayınları Standı
15:00 Kahraman Tazeoğlu Destek Yayınları-İMZA Turuncu İmza Alanı
15:00 Ali Öztunç Doğan Kitap-İMZA Doğan Kitap Standı
16:00 Sibel Eraslan Rümeli Rüzgarı-SÖYLEŞİ 2. Konferans Salonu
17:00 Bahadır Yenişehirlioğlu Sanat ve Edebiyat Üzerine-SÖYLEŞİ 2. Konferans Salonu
17:00 Sibel Eraslan Profil Kitap-İMZA Profil Kitap Standı
18:00 Kemal Sayar Hayat Teselli Bulmaktır-SÖYLEŞİ 1. Konferans Salonu
18:00 Bahadır Yenişehirlioğlu Timaş Yayınları-İMZA Mor İmza Alanı
19:00 Kemal Sayar Alfa Kitap-İMZA Alfa Kitap Standı

  9.Gün    22.10.2017

Saat Katılımcı Adı Konu Yer
12:00 Fatih Çıtlak Birlik’te Sohbet-SÖYLEŞİ 1. Konferans Salonu
12:00 Hacı Sarı Akis Kitap-İMZA Akis Kitap Standı
12:00 Yusuf Yeşilkaya Akis Kitap-İMZA Akis Kitap Standı
12:00 İrfan Gürkan Çelebi Nesil Yayınları-İMZA Nesil Yayınları Standı
12:00 Ufuk Tufan Nesil Yayınları-İMZA Nesil Yayınları Standı
12:00 Ferit Delen Dolce Vita Yayınları-İMZA Dolce Vita Yayınları Standı
12:00 Murat Soyak İncir Yayıncılık-İMZA İncir Yayıncılık Standı
12:00 Recep Şükrü Güngör İncir Yayıncılık-İMZA İncir Yayıncılık Standı
12:00 Osman Çeviksoy Akçağ Yayınları-İMZA Akçağ Yayınları Standı
12:00 Nazmi Şimşek Akçağ Yayınları-İMZA Akçağ Yayınları Standı
12:00 Mehmet Esen Nar Yayınları-İMZA Nar Yayınları Standı
13:00 Ahmet Şimşirgil Tarih ve Medeniyet-SÖYLEŞİ 2.Konferans Salonu
13:00 Bülent Akyürek Güzel ve Etkili Susma Sanatı-SÖYLEŞİ 1. Konferans Salonu
13:00 Tarık Uslu Zafer Yayınları-İMZA Zafer Yayınları Standı
13:00 Özkan Öze Zafer Yayınları-İMZA Zafer Yayınları Standı
13:00 Halit Ertuğrul Nesil Yayınları-İMZA Nesil Yayınları Standı
13:00 Adem Özbay Az Kitap-İMZA AZ Kitap Standı
13:00 Erdoğan Oğultekin Az Kitap-İMZA Az Kitap Standı
13:00 Ali Özkanlı Vefa Yayıncılık-İMZA Vefa Yayıncılık Standı
13:00 Mehmet Kırış Akis Kitap-İMZA Akis Kitap Standı
13:00 Eray Aydın Akis Kitap-İMZA Akis Kitap Standı
13:00 Şafak Güçlü Hiç Yayınları-İMZA Hiç Yayınları Standı
13:00 Ahmed Günbay Yıldız Timaş Yayınları-İMZA Timaş Yayınları Standı
13:00 Gençosman Denizci Hayat Yayınları-İMZA Hayat Yayınları Standı
13:00 Fatih Çıtlak Timaş Yayınları-İMZA Timaş Yayınları Standı
14:00 Sevil Atasoy Kusursuz Cinayet Yoktur-SÖYLEŞİ 1. Konferans Salonu
14:00 Bülent Akyürek C4 Kitap-İMZA C4 Kitap Standı
14:00 Hasan Ali Toptaş Alfa Kitap-İMZA Turuncu İmza Alanı
14:00 Sergül Vural Hayat Yayınları-İMZA Hayat Yayınları Standı
14:00 Ahmet Şimşirgil Timaş Yayınları-İMZA Turkuaz İmza Alanı
14:00 Canan Tan Doğan Kitap-İMZA Doğan Kitap Standı
14:00 Vedat Sağlam Nar Yayınları-İMZA Nar Yayınları Standı
14:00 Ayla Koca Lades Kitap-İMZA Lades Kitap Standı
14:00 Ozan Bodur SEMERKAND YAYINLARI-İMZA SEMERKAND YAYINLARI STANDI
14:00 İsmail Isparta İz Yayıncılık-İMZA İz Yayıncılık Standı
15:00 Üstün Dökmen Yaşam Rotamızı Kim Çizecek?-SÖYLEŞİ 2. Konferans Salonu
15:00 Sevil Atasoy Doğan Kitap-İMZA Doğan Kitap Standı
16:00 Sinan Yağmur Aşkın Gözyaşları-SÖYLEŞİ 2. Konferans Salonu
16:00 Ataol Behramoğlu Biriciktir Aşk-SÖYLEŞİ 1. Konferans Salonu
16:00 Üstün Dökmen Doğan Kitap-İMZA Kırmızı İmza Alanı
17:00 Sinan Yağmur Alfa Kitap-İMZA Alfa Kitap Standı
17:00 Ataol Behramoğlu Tekin Yayınları-İMZA Mor İmza Alanı